Skip to main content
Til toppen
Gratis frakt over kr 699,-
Koreansk hud og hårpleie!
Soél - K-beauty siden 2015

I'M STRONG SPORTS STICK

Produktnummer: 518
EAN: 8809548593102
Lagerbeholdning:
inkl. mva.

En praktisk solkremstift utviklet for en aktiv livsstil. Den gir langvarig solbeskyttelse, er vann- og svettebestandig og kan enkelt påføres når som helst i løpet av dagen – perfekt for sport, trening og andre utendørsaktiviteter.

Solbeskyttelse som holder tritt med en aktiv hverdag.

SUNTIQUE I'M STRONG SPORT SUNSTICK er utviklet for deg som tilbringer mye tid utendørs og ønsker en praktisk måte å fornye solbeskyttelsen gjennom dagen. Den kompakte stick-formen gjør det enkelt å påføre produktet uten å bruke hendene – perfekt på stranden, på fjellturen, under trening eller når du er på farten.

Den glir lett over huden og etterlater en behagelig finish uten klissete følelse. Det praktiske formatet gjør det enkelt å ha den med seg i vesken eller treningsbagen, slik at du alltid kan ha solbeskyttelsen tilgjengelig når du trenger den.

Formulert med mineralske UV-filtre bidrar den til å beskytte huden mot både UVA- og UVB-stråler. Stick-formatet gjør den spesielt velegnet for gjenpåføring på utsatte områder som ansikt, nese, kinn og ører.

Påfør rikelig før soleksponering. Gjenta påføringen regelmessig, spesielt etter bading, svetting eller tørking med håndkle, for å opprettholde beskyttelsen.

Nøkkelfordeler

  • Utviklet for en aktiv livsstil
  • Praktisk stick-format – enkel å ta med overalt
  • Enkel gjenpåføring uten å bruke hendene
  • Formulert med mineralske UV-filtre
  • Komfortabel finish uten klissete følelse
  • Ideell til trening, strandliv og utendørsaktiviteter
Soel PIM attributter.
Opprinnelsesland Sør Korea
Brand Suntique
1. Påfør tilstrekkelig mengde som siste steg i hudpleierutinen. Ikke gni den inn.2. Påfør 30 minutter før du går ut i solen.3. Påføres på nytt annenhver time for den perfekte solbeskyttelsen under utendørsaktivitet.
Lenker
Min side